Aka je cena transplantace vlasů v Turecku?

Vzhledem k tomu, že cena a kvalita transplantace vlasů v Turecku se může hodně lišit,  naším cílem je minimalizovat cenu a maximalizovat kvalitu služeb. S kancelářemi v Turecku a Evropě můžeme garantovat nejlepší ceny, které zahrnují každý výdaj v Turecku od příjezdu do odletu. Jediné, co musíte udělat, je vybrat si datum a koupit letenku, o ostatek si  postaráme my.

* Cena nezahrnuje letenky

NOVINKA !

FUE Saphire

2600 EUR

až 5000 štepov

D.H.I CHoi Pen

2700 EUR

až 5000 štepov

Stem Cell D.H.I

3300 EUR

až 5000 štepov

Naše klinika také nabízí transplantaci obočí, vousy ale i transplantaci pro ženy . Chcete-li se dozvědět více informací, obraťte se na zdravotniho konzultanta

Některé z často kladených otázek

Turecko je světovým lídrem v oblasti transplantace vlasů s více než 6 000 transplantacími prováděnými měsíčně. Kvalita nemocnic a zdravotnických služeb je stanovena podle evropských standardů.

Pro dobrý výsledek transplantace vlasů musíme přizpůsobit svůj léčebný a operační plán tím, že se vás zeptáme na pár otázek, které budou trvat několik minut o vašem zdraví a určit počet štěpů, které budou implantovány, k tomu potřebujeme poslat fotografie vlasů. Vše, co musíte udělat, je kontaktovat nás emailem, zavolejte nám nebo napište nám na naši linku whatsapp nebo na facebook.

Vše včetně před a po kontrole transplantace trvá 3 dny, takže můžete snadno přijet i o víkendu, aniž byste stráceli dny z dovolené! Máme také možnost prodloužit pobyt v Istanbulu, aby to bylo jako dovolená.

Po vyzvednutí na letišti našim delegátem se přesunete s VIP vozem na kliniku, kde  provedou kontrolu potřebnou pro transplantaci, kde budete také platit. Poté se přesunete do svého 4* nebo 5 * hotelu, kde si můžete vychutnat noční život v Istanbulu nebo odpočinout v apartmá.

Pokud používáte kreditní kartu, částka bude převedena na tureckou liru, kde bude přtená přibližně 4% bankovní provize, a proto doporučujeme platit v hotovosti v Eur nebo USD.

Principem vlasové kúry RegeneraActiva je poskytnout látky z vlastních tkání k ošetření vlastních vlasových folikulů. Proto se Regenera Activa nazývá také „Autologický mikroštěp“ nebo transplantace autologních kmenových buněk. Je to účinná a spolehlivá metoda pro boj proti mnoha problémům s vypadáváním vlasů, zejména mužským typem vypadávání vlasů. Více informací najdete na stránce Regenera Activa