EMRACH USKOVSKI

GENERÁLNÍ ŘEDITEL HAIRPROF.NET

Rodilý Slovak s makedonskými kořeny Emrach Uskovski žije 12 let v Turecku, v tomto období pracoval v mediálním sektoru, také má svou vlastní firmu s názvem The Snack Haus, kde společnost vyrábí zdravé občerstvení. V roce 2017 začal s firmou poskytovat služby delegování a poradenství v oblasti zdravotního cestovního ruchu pro společnosti se specializací na transplantaci vlasů v Turecku, si uvědomil, že distribuce kvalitních služeb a zaplacené ceny nebyla na úrovni, kterou zákazníci chtěli. Rozhodl se spustit službu HairProf.net s posláním minimalizovat peníze, které zákazníci platí tím, že eliminuje počet lidí mezi vámi a klinikou a maximalizuje kvalitu služeb. Pro dosažení toho, Hairprof.net má kanceláře v Istanbulu a střední Evropě pro kontrolu kvality každého kroku na vaší cestě k novým vlasům.

Oceněná a TÜV & JCI certifikovaná nemocnice 

Nemocnice, jedna z nejlepších nemocnic v Turecku a umístění v oblasti Ulus, která je centrem Istanbulu, budete mít výhled na Bospor a péči na úrovni A + s nejvyšší možnou úrovní.

Klinika

S 8 pobočkami v Istanbulu a přes 12 let zkušeností se naše klinika specializuje na služby transplantace vlasů pro evropské zákazníky s evropskými standardy.

Cítím při transplantaci vlasů nějakou bolest?

Ne, z důvodu místní anestezie nebudete cítit žádnou bolest. Dále nebudete po operaci mít žádné jizvy.

 EUROPE OFFICE

Nabrezna 4 08501

Bardejov/Slovakia

Daniel@hairprof.net

 TURKEY OFFICE

Halaskargazi Cad. No: 149 Ak

Apt. Kat: 3 Osmanbey, Şişli, İstanbul/Turkey

hello@hairprof.net

HairProf.net | Profesionální služby transplantace vlasů v Turecku