Zaručujeme vám nejlepší cenu v Evropě s nejvyšší kvalitou transplantace vlasů v Turecku!

Reprezentujeme jednu z nejlepších klinik v Istanbulu se zaměřením na transplantaci vlasů s více než 12 lety zkušeností a lékařský tým certifikovaný Ministerstvem zdravotnictví. Klinika využívá nejmodernější metody transplantace vlasů DHI nebo FUE. Zajistíme celoživotní záruku na provedené postupy.

Co je transplantace vlasů?

Transplantace vlasů je kosmetický postup, který je trvalým řešením problémů se začátkem vypadávání vlasů. Je to estetická procedura prováděná odborným lékařem a spočívá v přemístění vlastních vlasových štěpků z míst na hlavě, kde jsou vlasy vysoce kvalitní a husté (týl hlavy) na místa, kde jsou vlasy tvořeny nebo jsou vlasy tenké. Transplantace se provádí v lokální anestézii, je absolutně bezbolestná a většina klientů je schopna jít 2-3 dny po ukončení procedury.

Transplantace vlasů v Turecku

Poskytneme profesionální transplantaci vlasů v tureckém Istanbulu s nejlepší kvalitou, s celoživotní zárukou a za několikrát nižší ceny než v Evropě. Turecko je dnes světovým centrem transplantace vlasů. Každý den je na více než 300 klinikách prováděno více než 6 operací. Úroveň zdravotnických služeb a hygienických standardů plně odpovídá evropským zvyklostem a metody transplantace jsou nejlepší na světě. Istanbul je také krásné, moderní a bezpečné město.

Metody transplantace vlasů

Moderní a v současnosti nejlepší postup pro transplantaci vlasů se nazývá Black Saphire FUE. To je vlastně zlepšení metody extrakce folikulů (FUE), při které jsou vlasové štěpy pečlivě odstraněny z oblasti dárce na zadní straně a po stranách hlavy, jedna po druhé, a pak znovu pomocí black Saphire FUE k jejich vstříknutí na místech, kde vlasy vypadali, a neni potřeba řezat kanály, jsou štěpy napájeny stejně jako u FUT. Dárcovské oblasti hlavy obecně nejsou ovlivněny plešatostí a vlasy štěpy jsou nejlepší kvality. Proto transplantované vlasy zůstanou navždy tam, kde byly transplantovány a budou i nadále růst bez rizika vypádani.

Použití metody implantace  Black Saphire FUE

Všechny transplantace jsou prováděny s použitím nejnovějších technologií pro transplantaci vlasů, včetně použití implantátu Black Saphire FUE. Pero výrazně zlepšuje implantační část postupu tím, že eliminuje potřebu řezů kanálů pro štěpení vlasů jako u standardních postupů FUT. Black Saphire FUE má v průměru pouze 0,6-0,7 mm a umožňuje, aby byly štěpy injektovány přímo do pokožky bez jizvení po injekci. Tato metoda výrazně snižuje ztrátu krve a současně umožňuje dosažení nejpřirozenějších výsledků nejvyšší hustoty (až 200 zrn na cm2) vlasů.

Co je léčba PRP (placenty s koncentrovanou plazmou)?

Je to bezbolestné a máte v balíčku zdarma! Cílem je stimulovat transplantované vlasové štěpy a “přepnout” je v aktivní fázi růstu. Koncentrované desky bohaté na plazmu se připravují z vlastní krve pomocí speciálního odstředivého systému. Díky PRP je pozitivně ovlivněna pooperační hojení a stimuluje růst a kvalitu vlasů po transplantaci. PRPs aplikují lékaře velmi tenkou jehlou bezprostředně před transplantací po anestezii a sedaci.

Hlavní výhodou PRP je, že tělo nemusí přijímat žádné umělé materiály a materiály a nepředstavuje riziko následných komplikací, alergií nebo kontaminace. PRP je také zdrojem základních růstových faktorů, takže postup skutečně reprodukuje přirozené regenerační procesy hojení a regenerace poškozené tkáni.

HairProf.net | Profesionální služby transplantace vlasů v Turecku