Často kladené dotazy

Máte nějaké otázky ohledně průběhu transplantace vlasů v Turecku? Níže najdete nejčastější dotazy týkající se transplantace vlasů ve třech segmentech; Před operací, před  letem a operací a po operaci. Pokud jste ještě nenašli odpověď na svou otázku, neváhejte nás kontaktovat.

Před operací

S HairProf.net to není nutné. Doporučujeme, abyste si před odjezdem do Istanbulu nechali účes na kadeřnictví. Zeptejte se holiče na to, aby byl „fade“ nebo „undercut“ alespoň 5 cm nad horní hranou uší po celém obvodu hlavy. Délka vlasů v této oblasti by neměla přesáhnout 0,5 mm

Pokud si vyberete náš VIP balíček, zůstanete v historickém centru Istanbulu v 5hvězdičkovém hotelu s ložnicí s manželskou postelí. V našem standardním balíčku jsme pro Vás připravili i 4 hvězdičkový hotel s 1 ložnicí. Každý ze zahrnutých hotelů je neustále kontrolován naším týmem, aby maximalizoval standardy vašeho pobytu v Istanbulu.

Pro dobrý výsledek transplantace vlasů musíme přizpůsobit svůj léčebný a operační plán tím, že se vás zeptáme na pár otázek, které budou trvat několik minut o vašem zdraví a určit počet štěpů, které budou implantovány, k tomu potřebujeme poslat fotografie vlasů. Vše, co musíte udělat, je kontaktovat nás emailem, zavolejte nám nebo napište nám na naši linku whatsapp nebo na facebook.

Turecko je jedničkou v cestovním ruchu s vysokou kvalitou a dostupnými cenami. Dále kliniky v Turecku používají nejnovější technologie k transplantaci vlasů D.H.I choin pen metodou, kde získáte vlasy bez poškození pokožky a s rychlým časem zotavení.

Pokryjeme veškeré výdaje během pobytu, jako je VIP doprava do hotelu a kliniky, ubytování v hotelu, transplantace vlasů a léky potřebné k obnově po operaci

Transplantace vlasů probíhá v přísně kontrolované nemocnici s evropskými standardy.

Od týdne před transplantací  až do týdne po transplantaci by ste neměli pít alkohol. Také pokud používáte nějaké léky, měli byste se s nami kontaktovat  a náš tým to posoudi 

Tuto možnost často upřednostňují naši klienti, takže ano. Jestliže ste si vybrali náš standardní balíček, ve kterém je postel pro jednoho, budete muset zaplatit malý poplatek za druhé lůžko.

S nejmodernější technologií transplantace vlasů, kde nejsou poškozené vlasové tkáně, budete moci pokračovat ve svém společenském životě za 3 dny.

Cesta do Istanbulu a transplantace

Nemusíte se starat o komunikaci, budete mít svého česky mluvícího VIP delegáta, který vás bude doprovázet během pobytu v Istanbulu

Vzhledem k počtu transplantovaných implantovaných štěpů trvá přibližně 7-8 hodin. Nebudete cítit žádnou bolest s důvodu lokálni anestezie.

Ne, nemusíte si holit vlasy, ale doporučujeme vám skráceni vlasů kvůli lepší kvalitě transplantace, protože doktoři dokážou lépe vidět pokožku hlavy a rozhodnout se, kam implantují štěpy.

Metoda přímé implantace vlasů sapphire FUE je ve skutečnosti zdokonalenou metodou extrakce folikulárních jednotek (FUE), kde jsou vlasové štěpy pečlivě odstraněny z dárcovské oblasti na zadní straně a po stranách hlavy, jedna po druhé, a poté jsou opět injektovány pomocí aplikace sapphire FUE na místa, kde vlasy vypadali, aniž by bylo nutné řezat čipy, do kterých jsou štěpy vloženy, jako v případě FUT. sapphire FUE má v průměru pouze 0,6-0,7 mm a umožňuje, aby byly štěpy injektovány přímo do pokožky bez jizvení po injekci. Tato metoda výrazně snižuje ztrátu krve a současně umožňuje dosažení nejpřirozenějších výsledků nejvyšší hustoty (až 200 zrn na cm2) vlasů.

Transplantace spočívá v přemístění vlastních vlasových štěpů z míst na hlavě, kde jsou vlasy vysoce kvalitní a husté (temeno hlavy) na místa, kde kůže nebo vlasy jsou tenké. Transplantace se provádí v lokální anestézii a je absolutně bezbolestná. Transplantaci provádíme pomocí nejmodernějšího postupu známého jako sapphire FUE

Po vyzvednutí na letišti našim delegátem se přesunete s VIP vozem na kliniku, kde  provedou kontrolu potřebnou pro transplantaci, kde budete také platit. Poté se přesunete do svého 4* nebo 5 * hotelu, kde si můžete vychutnat noční život v Istanbulu nebo odpočinout v apartmá.

Ne, jako Hairprof.net pokryjeme veškeré výdaje, včetně transplantace vlasů, služby VIP transferu, ubytování a léky potřebné k obnově po operaci. Nákup více léků na dlouhodobé období je nepovinné.

Pokud používáte kreditní kartu, částka bude převedena na tureckou liru, kde bude pričtená přibližně 4% bankovní provize, a proto doporučujeme platit v hotovosti v Eur nebo USD.

Ano, poté co vás náš delegát vyzvedne na letišti, přesunete se do hotelu a následně na kliniku, kde budete platit, navíc budete mít v hotelovém pokoji trezor.

Poté, co nás kontaktujete, náš lékařský tým analyzuje oblast vašeho dárce na zadní straně hlavy a určí počet štěpů, které je třeba nasadit. Konečný počet štěpů určí lékař na klinice.

Po transplantaci

Ano, po ukončení procedury obdržíte záruční list, který obsahuje informace o počtu transplantovaných transplantátů a postupu transplantace. Záruka bude platná, pokud zdravotní stav nebo léčba neovlivní vlasový folikul a nezpůsobí ztrátu vlasů, nebo nebudete vystaveni jakýmkoli rakovinovým terapiím, jako je chemoterapie, radioterapie nebo jiné závažné onemocnění nebo léčba. Nově transplantované vlasy rostou jako původní vlasy a dodávají vám zcela přirozený vzhled.

Ihned po transplantaci jsou výsledky viditelné. Vlasy jsou krátké a postupně rostou. Po 3 týdnech může dojít k vypadáni transplantovaných vlasů. Je to velmi často část léčivého procesu. Po této fázi začnou růst nové vlasy místo těchto vlasů. Po 4 až 6 měsících po transplantaci se zvýší rychlost růstu. Po 6 měsících uvidíte klíčové výsledky transplantačního procesu a v mnoha případech je výsledek již úžasný. Po 10 až 14 měsících po transplantaci vlasů bude výsledek konečný.

Po dobu 14 dní byste se měli vyvarovat fitness nebo jiných těžkých cvičení, které mohou způsobit nadměrné pocení. Během tří týdnů je třeba vynechat náročné sporty, jako je plavání, basketbal, fotbal.

Jako HairProf.net vám dáme léky potřebné k uzdravení, ale nákup více léků na dlouhou dobu je nepovinný.

Po 30. dni transplantace vlasů.